Your search results

KLUBKÁRTYA

Felkínáljuk számodra a legjobb gasztro kártyát, amely feljogosít téged engedményekre, illetve akár 50%-os árkedvezményre!

Ha szeretsz éttermekbe járni, akkor neked pont ez kell! Fedezd fel a legjobb éttermeket, és a legjobb árakat. Barátaiddal együtt próbáld ki a legfinomabb ízeket, és legkülönlegesebb ételeket. Kiemelt partnereink: TGF Fridays, Planet sushi, Tacos Locos, Manna Lounge, és Puli. Ők 20-50%-os kedvezményekkel várnak, és van 10 másik hagyományos magyar étterem, akik olyan akcióval várnak, hogy kipróbálhatod az összes magyar specialitást, mint például gyulás leves, libamáj, töltött káposzta, és még sok más!

25 további étterem vár azonos kedvezményekkel: nemzetközi, olasz és Michelin csillagos mexikói étterem. Bárok 50% kedvezménnyel, mint például a Lisztro, ahol egész évben fogyaszthatsz koktélokat!

Silver Gastro Card for 6 months, for 2 people 17.990Ft 7.990 Ft

Silver Gastro Card for 1 year, for 2 people 24.990 Ft  14.990 Ft

Gold Gastro Card for 6, months for 4 people 22.990 Ft 12.990 Ft

Gold Gastro Card for 1 year, for 4 people 30.000 Ft  19.990 Ft

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, keress minket az info@gueststudent.com email címen.

T.G.I. Friday’s Oktogon – https://fridays.hu/hu/
BOCANOVA CENTRO – https://www.bocanovacentro.hu/
Manna Lounge & Restaurant – https://www.mannalounge.com/
Planet Sushi Oktogon – https://www.planetsushi.hu/
Ristorante Krízia – https://www.ristorantekrizia.hu/
Mátyás Pince – https://www.matyaspince.eu/
Puli – https://pulibudapest.hu/
Bajai Halászcsárda – https://www.bajaihalaszcsarda.com/
Fuji Japán Étterem – https://www.fujirestaurant.hu/
Nika Étterem – https://www.nikarestaurant.hu/
Imázs Club & Restaurant – https://www.imazsetterem.com/
Rose Restaurant – https://www.roserestaurant.hu/
Tacos Locos – https://tacoslocos.hu/
Lisztro Bor Gasztró Bisztró – https://www.lisztro.hu/
Gyradiko Estia – https://www.gyradikoestia.hu/
Gyradiko Taverna – https://gyradiko.hu/
Mezcal – https://www.mezcal.hu/
Bécsiszelet Vendéglő József krt. – https://www.facebook.com/becsivendeglo
Új Tündérkert Étterem – https://ujtunderkert.hu/
Dorottya Cafe – https://www.cafedorottya.com/
Sugar Bowling & Pub – https://www.sugarbowling.hu/
Művész Kávéház – https://muveszkavehaz.hu/
BocaDolce Cukrászda – https://bocadolce.hu/

Gold Gastro Card for 1 year, for 4 people

Gold Gastro Card for 6, months for 4 people

Silver Gastro Card for 1 year, for 2 people

Silver Gastro Card for 6 months, for 2 people

Compare Listings